Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym, co dobre. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia.

W podziękowaniu za Ich wielkie serce, w dniu 1 lutego w grupie Kolorowe Nutki odbyło się uroczyste spotkanie. Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach. Po przywitaniu i złożeniu życzeń przez Panią Dyrektor z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. Z okazji Ich święta, dzieci śpiewały piosenki i prezentowały swoje umiejętności taneczne oraz zaprosiły Babcie i Dziadków do wspólnej zabawy.

Były to wyjątkowe chwile wypełnione radością i uśmiechem. Po wspólnej zabawie dzieci wręczyły swoim Dziadkom specjalnie przygotowane prezenty – kalendarze ze swoim wizerunkiem, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Były też wspólne zdjęcia. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.