Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym, co dobre. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia.

31 stycznia w naszym żłobku był wielki dzień, gościliśmy u nas naszych kochanych dziadków z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały  parę niespodzianek, nie zabrakło także wspólnych tańców i zabaw. Nie jednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile pełne uśmiechu, radości i dumy.  Oczywiście nie zabrakło też słodkiego poczęstunku dla naszych wspaniałych gości, a dzieci wręczyły dziadkom specjalnie przygotowane prezenty. Świętowanie zakończyliśmy poczęstunkiem, rozmowami i wspólnymi zdjęciami.

Kochani Dziadkowie, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę odgrywacie w życiu rodziny. W imieniu Waszych dzieci, wnuków i swoim z całego serca Wam dziękujemy!!! Jesteście najlepsi na świecie!