Życie malucha pełne jest zmian, odkryć i wielu niewiadomych. Każdy kolejny dzień w jego krótkim jeszcze życiu to następna dawka małych odkryć, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, rozwijanych dalej przez kolejne lata dzieciństwa. Każdego rodzica nurtuje pytanie, jak wygląda typowy dzień w żłobku.

Otóż podczas takiego dnia, dzieci wykonują masę czynności i uczestniczą w bardzo wielu zajęciach. Nasz żłobek został stworzony, aby rozwijać wrażliwość muzyczną od najmłodszych lat. Chcemy również by dzieci czuły się tu bezpiecznie, ich uczucia były wysłuchiwane a potrzeby wzięte pod uwagę.
Wspólne zabawy, integracja i wszelkiego rodzaju zajęcia rozwijające nie tylko twórczo oraz spacery na świeżym powietrzu stanowią podstawowe elementy opieki oferowane przez nasz żłobek. W przerwach, pomiędzy zabawą i zajęciami, dzieci wspólnie jedzą posiłki pod okiem opiekunek. Wszystko odbywa się zawsze w pełni naturalnie, bez sztywno określonych godzin, kiedy dziecko musiałoby koniecznie coś zjeść. Nikt nie zmusza zmęczonego malucha do uczestniczenia w zabawach czy zajęciach. W zamian oferuje mu się wygodne miejsce do leżakowania .
A tak maluszki z Kolorowych Nutek spędzają swój czas w żłobku